Teheran Milad Tower

آخرين رويداد در برج ميلاد

اینجا آسمان نزدیک است

تهران، این کلانشهرِ آرمیده در پای البرز، همیشه به قلّۀ دماوند  نماد آزادگی و استواری ایرانیان بالیده است، اما امروز، در هزارۀ سوم از میان دست‌ساخته‌های مهندسان ایرانی،  هنر و معماری این مرز و بوم در شاهکاری دیگر متجلی است. برج میلادتهران که در جای جای آن هنر و معماری ایران اسلامی نمایان است، با عظمت بر فراز تهران قد برافراشته است. نگاهمان را که به بلندای این شاهکار ۴۳۵ متری معطوف می‌کنیم، اُبهت و عظمت ششمین برج بلند تلويزيوني و مخابراتي دنيا بیشتر درک می شود. این سرو سرفراز و این نشانة پیشرفت و پویایی، مجموعه‌ای است بزرگ و سِترگ که در دل خود سازه‌های متنوع فنی و فرهنگی را جای داده و مرکز بی ‌بدیل فرهنگی، گردشگری جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌آید.

دریافت گواهینامه مدیریت محیط زیست

دریافت گواهینامه ایمنی و بهداشت شغلی

دریافت گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات

دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت

650 m
550 m
450 m
350 m
250 m
150 m
50 m
0 m

آخرین اخبار

اهتزاز پرچم مسجد مقدس جمکران بر فراز برج میلاد

تعطیلی و تغییر ساعت بازدید از برج میلاد تهران در ایام سوگواری پایان ماه صفر

بازدید وزیر بهداشت سوئد از برج میلاد

جایزه هنر و ادبیات محتشم برندگان خود را شناخت

سومین سوگواره سرخ، سیاه به رنگ عشق برگزیدگان خود را شناخت

تقدیر مدیرعامل برج میلاد از علیرضا قربانی


لطفا شکیبا باشید ...

رستوران گردان

مقام اول بزرگترين رستوران گردان جهان در ارتفاع ۲۷۶ متري متعلق به برج ميلاد تهران است اين رستوران در طبقه ششم راس برج با ظرفيت ۳۰۰ نفر فضايي دلنشين است كه اثري از شاهنامه فردوسي بر زيبايي اين رستوان افزوده است . اين رستوران از دو فضاي ثابت و متحرك تشكيل شده است و يك دور در ساعت به حول قسمت ثابت رستوران گردش مي نمايد و ديد ۳۶۰ درجه را براي ميهمانان رستوران فراهم مي نمايد.به منظور رعايت شرايط ايمني ، غذا ها در رستوران مركزي مجموعه كه در ضلع غربي برج قرار گرفته طبخ و به وسيله آسانسور هاي مخصوص به...

مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با برخورداری از امکانات منحصر به فرد و منابع انسانی متخصص و مجرب آماده برگزاری رویدادهای فرهنگی، هنری و اجتماعی شامل ؛ کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها،جشنواره ها، کنسرت ها،کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها است. این مرکز مجهز به ۱۵ سالن کنفرانس جنبی، فضای نمایشگاهی به مساحت ۶۰۰مترمربع،استودیوی رادیویی و تلویزیونی و سالن های پذیرایی، مناسب ترین مکان برگزاری برنامه های علمی فرهنگی و هنری در کلانشهر تهران است.
با در نظر گرفتن کاربری سالن اصلی مرکز همایش ها برای همایش، سخنرانی، اجرای کنسرت، سینما، با استفاده از تکنیک Line Array به صورت معلق در قسمت های مرکز – راست – چپ به سمت تماشاگران و مخاطبان قرار گرفته است و بلندگو ها از سری Vertec است. افزون بر تجهیزاتی که بیان شد، برای تولید حجم کافی صدا به هنگام اجرای کنسرت یا پخش موسیقی، چهار Sub Woofer در قسمت زیر صحنه تعبیه شده است.

Conferences Center

تماس با ما

با انتخاب این گزینه موافقت خود را با قوانین سایت اعلام میکنم