ظرفیت ۱۶۰۰ نفر در ۲ طبقه همکف و بالکن، با امکانات منحصر به فرد و فضاهای اختصاصی بهترین مجموعه همایش در شهر تهران است.
سیستم صوتی
با در نظر گرفتن کاربری سالن اصلی مرکز همایش ها برای همایش، سخنرانی، اجرای کنسرت، سینما، با استفاده از تکنیک Line Array به صورت معلق در قسمت های مرکز – راست – چپ به سمت تماشاگران و مخاطبان قرار گرفته است و بلندگو ها از سری Vertec است. افزون بر تجهیزاتی که بیان شد، برای تولید حجم کافی صدا به هنگام اجرای کنسرت یا پخش موسیقی، چهار Sub Woofer در قسمت زیر صحنه تعبیه شده است.
اتاق کنترل صوت
دارای تجهیزاتی است که عموماً در یک استودیوی ضبط موسیقی به کار برده می شود و قابلیت ضبط به صورت Multi Track  را بر روی ۴۸ باند و تدوین پس از اجرای برنامه را در اختیار کاربر قرار می دهد.
تجهیزات سینمایی
۲ دستگاه آپارات سینمایی ۳۵ میلیمتری و پرده نمایش به ابعاد ۱۷۰ مترمربع و ویدئو پروژکشن با پرده نمایش به ابعاد ۸*۶ می باشد. سیستم صوتی دالبی دیجیتال ۱/۵ شامل بلندگوهای Right، Left، Center و Surround است.
سیستم ترجمه همزمان
دارای ۶۰۰ گوشی سبک بی سیم  و  توانایی ترجمه ۸ زبان را برای شرکت کنندگان داخل سالن است
دوربین های تصویر برداری Broad Cast سالن اصلی
سیستم تصویر برداری سالن اصلی با ۵ دستگاه دوربین ثابت با قابلیت اتصال ۴ دستگاه دوربین پرتابل صورت می گیرد، کارگردانی از راه دور توسط کنترل کننده های دوربین، همراه با توانایی ضبط، میکس و تدوین بعد از تولید با کیفیت Broad cast به صورت زنده و همزمان به استودیو و واحد سیار و از طریق فیبر نوری به سازمان صدا و سیما ارسال می شود.ً قابلیت درج زیرنویس، ۸ دستگاه ضبط، آرشیو تصاویر روی لوح فشرده و  امکان پخش زنده آن بر روی شبکه اینترنت از دیگر امکانات سالن اصلی می باشد.

 

gallery-btn.jpg          tour-btn.jpg

جستجو

در خبرنامه ما مشترک شوید

با دیگران به اشتراک بگذارید